fbpx

Договір і правила

Уважно ознайомтеся з даними правилами і умовами бронювання, поселення і проживання в готелі до початку оформлення заявки на бронювання. Відвідуючи, переглядаючи або використовуючи наш веб-сайт і/або здійснюючи бронювання, ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли і погодилися з нижчеописанними правилами і умовами. Здійснюючи бронювання, ви приймаєте та погоджуєтесь з порядком скасування замовлення, правилами, чинними в разі незаїзду, дострокового переривання заїзду та з усіма додатковими умовами і правилами готелю, які можуть застосовуватися до вашого бронювання або під час проживання.

Внутрішні правила проживання у мотельно-відпочинковому комплексі «Слов’янка»

 1. Загальні положення.

1.1. Дані правила встановлюють для відвідувачів мотельно-відпочинкового комплексу «Слов’янка» (надалі — Готель), внутрішній розпорядок проживання в Готелі, порядок бронювання, правила користування майном Готелю, обсяг наданих послуг, відповідальність сторін.

1.2. У своїй діяльності Готель керується цими Правилами проживання у мотельно-відпочинковому комплексі «Слов’янка» (надалі – Правила проживання), «Правилами користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг», затвердженими наказом Державної туристичної адміністрації України № 19 від 17.03.2004р., Законом України «Про туризм», Цивільно-правовим Кодексом України та іншим діючим законодавством України.

1.3.У Правилах проживання терміни вживаються в такому значенні :

 • готель — мотельно-відпочинковий комплекс «Слов’янка»;
 • рецепція – місце для прийому та розміщення в Готелі споживачів;
 • готельна послуга — дії підприємства з розміщення споживача шляхом надання номера (місця) для тимчасового проживання в готелі, а також інша діяльність, пов’язана з розміщенням та тимчасовим проживанням споживача. Готельна послуга складається з основних та додаткових послуг, що надаються споживачу при розміщенні та проживанні в готелі;
 • основні готельні послуги — обсяг послуг, що включається до ціни номера (місця) :

— послуги по тимчасовому проживанню споживача в номері ;

— обслуговування номера відповідно до категорії;

 • додаткові готельні послуги — всі інші послуги, які надаються споживачам за їх згодою окремо і за додаткову оплату;
 • номер — окреме вмебльоване приміщення, що складається з однієї або декількох кімнат, обладнаних для тимчасового проживання;
 • дата заїзду — дата прибуття споживача до Готелю;
 • дата виїзду — дата виїзду споживача із Готелю;
 • ранній заїзд — заїзд споживача до Готелю до встановленої години поселення;
 • пізній виїзд — виїзд споживача з Готелю після розрахункової години в день виїзду;
 • розрахункова година — година, яка встановлена у Готелі і при настанні якої споживач повинен звільнити номер у день виїзду.
  • Режим роботи готелю — цілодобово.
  • Стійка рецепції -до 23:00

1.5. Поселення (заїзд) – в період з 28.12. по 10.01. – з 15:00, в інші періоди — з 14:00

Виселення (виїзд) – в період з 28.12. по 10.01. – до 10:00, в інші періоди — до 11:00

1.6. Вартість основних та додаткових готельних послуг, встановлюються готелем самостійно та зазначаються в Прейскуранті цін на готельні послуги МК «Слов’янка»;

 1. Правила користування майном Готелю.

2.1. Готель надає споживачам для проживання мебльовані номери, оснащені побутовою технікою (телевізор, холодильник і ін.), сантехнікою й іншим устаткуванням, відповідно до категорії номеру. Номери Готелю і приміщення загального користування мають сучасне оздоблення, інженерні мережі, устаткування, комплектацію, що відповідають усім вимогам на момент введення в експлуатацію. Вся інформація щодо категорії номерів та їх комплектації розміщена на офіційному сайті Готелю slovyanka.com.

2.2. Споживачі повинні дбайливо ставитися до майна Готелю, використовувати устаткування за призначенням, дотримуватись вимог пожежної безпеки. У випадку виявлення ушкодження майна, технічних несправностей, надзвичайних подій (залиття, загоряння, розбиття скла і т.п.) необхідно негайно повідомити про це адміністрацію та інші відповідні служби.

 1. Внутрішній розпорядок проживання в Готелі

3.1. За дотриманням внутрішнього розпорядку в Готелі стежить адміністратор або відповідні службу Готелю. Вони надають споживачам роз’яснення відносно Правил проживання, приймають скарги від них на дії персоналу та інших відвідувачів, що порушують установлений порядок та правила.

3.2. Якщо у споживачів зберігаються документи та особливо коштовні речі (гроші, коштовності і т.п.), що мають компактні розміри і можуть бути легко винесені, споживачі, повинні зберігати їх у сейфі, який розташований в номері або в сейфі у адміністратора.

3.3. В усіх номерах та інших приміщеннях Готелю (окрім спеціальних місць на вулиці), суворо забороняється палити.

Адміністрація Готелю залишає за собою право накласти на споживача штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях та непокору законним вимогам адміністрації. При повторному випадку порушення правил, норм або розпорядку встановлених в Готелі, адміністрація Готелю має право виселити споживача.

3.4. З 22:00 до 8:00 години ранку у середині Готелю і на території необхідно зберігати тишу. У номерах у цей час забороняється включати на велику гучність аудіо системи і телевізори.

3.5. З метою забезпечення порядку та безпеки в Готелі споживачам забороняється порушувати загальновизнані норми поведінки, в т.ч. перебувати на території готелю під дією наркотичних засобів, проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров’я або майна інших осіб та/або Готелю.

3.6. До споживачів, які проживають в Готелі, можуть у номер приходити гості з 9.00 до 19.00 години. За весь час перебування гостя в номері, за останнього відповідає споживач. Гість не може користуватись додатковими послуга , що надаються в готелі безкоштовно для проживаючих.

У випадку, якщо гість споживача залишається у номері після 19.00 години, він повинен зареєструватися в Готелі з наданням необхідних документів для реєстрації та сплатити вартість додаткового місця (якщо кількість вже проживаючих в номері це дозволяє).

При необхідності адміністратор має право перевірити документи гостя та його присутність (або відсутність) в номері споживача після 19:00.

У випадку завдання гостями споживача матеріальних збитків, пов’язаних із втратою або пошкодженням майна Готелю, відшкодування завданих збитків здійснюється ними або споживачем у повному обсязі згідно п.9.1 цих Правил.

3.7. Перебування будь-яких тварин у Готелі дозволяється лише за попереднім узгодженням з адміністрацією та за умови наявності у тварини свого окремого спеціально пристосованого місця.

3.8. У Готелі суворо забороняється споживачам (та/або їх гостям) заносити, демонструвати та використовувати вогнепальну, травматичну, холодну зброю (навіть при наявності на неї дозволу) та вибухівку.

3.8. У Готелі ведеться облік небажаних відвідувачів (стоп — лист). У нього включаються: — особи, що раніше проживали в Готелі та порушували Правила проживання; — особи, що своєю поведінкою заважали відпочивати іншим споживачам та створювали конфліктні ситуації для адміністрації Готелю та інших осіб.

3.9. Відгуки та пропозиції по роботі Готелю споживачі можуть залишити на ресепції у адміністратора або на сайті Готелю slovyanka.com.

 1. Енергозбереження

4.1. Після виходу споживачів з номера всі електроприлади повинні бути вимкнені. Забороняється залишати включеними електроприлади (крім холодильника) і освітлення після виходу з номера.

4.2. У номерах забороняється використовувати трійники і подовжувачі, потужні електроприлади, у тому числі нагрівальні, крім випадків, коли ці прилади входять у стандартне устаткування номера чи видані для користування персоналом Готелю.

У разі потреби зарядки акумуляторів під час відсутності споживача в номері, варто звернутися до адміністратора, що поставить на зарядку акумулятор (мобільного телефону, відеокамери, ноутбука і т.п.).

4.3. Неприпустимо залишати без необхідності відкритими крани холодної та гарячої води. Забороняється залишати відкритими ці крани (змішувачі) після виходу з номера.

4.4. Споживання електроенергії та води для Готелю лімітовано. Нерозумне їх використання може призвести до відключення електроенергії та/або води у всьому Готелі.

4.5. Забороняється відкривати вікна в номері в опалювальний сезон для охолодження приміщення. Всі батареї обладнані терморегуляторами.

4.6. Залишаючи територію Готелю, споживач забов’язаний здати ключі від номера на рецепцію, за для запобігання його втрати.

 1. Інформація про послуги, які надаються Готелем.                                                                                                                                                                        5.1. Готель надає споживачу або замовнику необхідну, достовірну, доступну та своєчасну інформацію про готельні послуги. Інформація доводиться до відома споживача у доступній усній або наочній формі і розміщується у приміщенні, що призначене для оформлення розміщення споживача, у зручному для огляду місці. Інформація, що до надання основних послуг з тимчасового проживання, вартості цих послуг, категорії та комплектації номерів, важливих умов бронювання та проживання, загальна інформація про додаткові послуги , які може надавати готель, його місцезнаходження, також надається шляхом розміщення її на офіційному сайті Готелю slovyanka.com.У своїй роботі готель використовує внутрішню документацію (накази, рішення, положення і т.п. ), яка не може бути доведена до відома споживача і є конфиденційною, але наслідками якої можуть бути зміна правил, розпорядку, цінової політики, реєстраційних або розрахункових документів в Готелі. Готель забов’язаний на протязі доби довести ці зміни у доступній наочній формі до споживача, а також оновити інформацію на сайті готелю.                          5.2. Готель надає основні готельні послуги, що входять у вартість проживання, і додаткові, які надаються споживачу за окрему плату. Без згоди споживача Готель не може надавати додаткові послуги, не обумовлені договором. Відвідувач вправі відмовитися від оплати таких послуг, а у випадку їхньої оплати Готель зобов’язаний повернути сплачену суму. Готель не може обумовлювати виконання одних послуг за умови виконання інших послуг.                                                                                                                                                                                                                                                                    5.3. До основних готельних послуг відносяться: надання номеру для проживання, прибирання номеру, комплектація номеру, виклик швидкої допомоги, побудка у визначений час, доставка в номер адресної кореспонденції.                                                                                                                                    5.4. Готель приймає споживачів для проживання цілодобово. У користування надається номер на визначену кількість місць (згідно категорії номера). Якщо необхідно поселити в номер додаткову кількість відвідувачів і категорія номеру це дозволяє, то такі споживачі приймаються за окрему плату на додаткове спальне місце (диван) або розкладачку (для дітей віком до 10 років).                                                                                                5.5. Діти до 18 років можуть бути поселені в Готель тільки разом з дорослими (батьки чи родичі).                                                                                                  5.6. Поточне прибирання (прибирання пилу, винос сміття, прибирання санвузлів) проводиться щодня до 15:00 та за умови надання споживачем доступу в номер персоналу, відповідального за прибирання. 5.7. Заміна рушників і постільної білизни здійснюється у порядку відповідно до пп. 7.11 та 7.12 Правил проживання МК «Слов’янка».                                                                                                                                                                                                  5.8. Якщо споживач бажає, щоб його не турбували, він може повісити на ручці двері ззовні табличку з написом “Не турбувати”, яка знаходиться в номері.                                                                                                                                                                                                                                                                           5.9. Щоразу після виїзду споживача проводиться повне прибирання (заміна білизни, дезінфекція санвузла, миття холодильників, прибирання пилососом килимового покриття).                                                                                                                                                                                                                     5.10. Не рідше одного разу в квартал проводиться генеральне прибирання (миття вікон, чищення килимових покриттів, м’яких меблів).                                                                                                                                                                                                                                                                                                              5.11. До додаткових послуг відносяться всі інші послуги, що не відносяться до основних, та передбачені у прейскуранті на додаткові послуги, які може надавати готель. За всі додаткові послуги, що не надаються безкоштовно або входять у вартість проживання, відповідно до категорії номеру, встановлена оплата.
  1. Порядок бронювання та оплати послуг.

  6.1. Розміщення інформації на сайті Готелю slovyanka.com є офіційною пропозицією (публічною офертою) для споживача і містить в собі всі істотні умови надання послуг ( ст.633, 641 і гл.63 Цивільного Кодексу України). Відповідно до п.2 ст.642 Цивільного Кодексу України у разі прийняття споживачем послуг, викладених на сайті Готелю, умов придбання послуг, їх замовлення шляхом натискання на кнопку «Забронювати», оплата та/або передоплата споживачем замовлених готельних послуг є згодою та укладанням з ТзОВ «Ауді-Центр-Львів» Договору публічної оферти з надання готельних послуг та Договору приєднання до договору публічної оферти з надання готельних послуг на умовах Готелю. Умови Договору публічної оферти, складаються з пунктів викладених в Правилах проживання у МК «Слов’янка», та не суперечать їм.

  Особа, що проводить таким чином акцепт цієї оферти, стає споживачем послуг, які надаються в Готелі та повністю погоджується з Правилами проживання у МК «Слов’янка».

  6.2. Готель має право укладати Договір публічної оферти з надання готельних послуг та Договір приєднання до договору публічної оферти з надання готельних послуг з споживачем (замовником) шляхом підписання його двома сторонами, усним шляхом, а також шляхом прийняття заявки на бронювання за допомогою поштового, телефонного або іншого зв’язку (засобів електронної пошти), який дозволяє достовірно встановити належність заявки споживачу або замовнику.

  Договір вважається укладеним тільки в разі письмового акцепту готелем направленої йому заявки на бронювання та досягнення сторонами згоди в обумовленій формі щодо всіх істотних умов.

  6.3. Істотними умовами Договору публічної оферти з надання готельних послуг є: предмет договору (надання готельних послуг), строк та ціна, порядок бронювання та оплата коштів споживачем.

  6.4. Договір публічної оферти з надання готельних послуг та договір приєднання можуть укладатись в усній формі шляхом вчинення сторонами дій, що свідчать про згоду укласти такий договір.

  Такими діями зі сторони споживача (замовника) є сплата суми, виставленої Готелем згідно поданої споживачем (замовником) заявки на бронювання, а зі сторони ТзОВ «Ауді-Центр-Львів» — зарахування коштів на рахунок або внесення коштів в касу підприємства, та/або надсилання, при потребі, остаточного підтвердження бронювання на електронну адресу (вказану при заповненні заявки) споживача (замовника), або повідомлення за номером телефону, що вказаний в заявці на бронювання, або любим іншим доступним способом.

  У випадку поселення споживача в Готель без попереднього бронювання, такими діями зі сторони ТзОВ «Ауді-Центр-Львів» є надання споживачу рахунку на повну оплату замовлених готельних послуг, а зі сторони споживача – сплата суми коштів, вказаної у отриманому рахунку.

  Відповідно до вимог ст..642 Цивільного Кодексу України споживач, сплачуючи суму вказану в рахунку, підтверджує, що уклав Договір публічної оферти з надання готельних послуг та Договір приєднання до договору публічної оферти з надання готельних послуг з Готелем відповідно вимог ст..634 Цивільного Кодексу України.

  6.5. При наданні готельних послуг між готелем та споживачем укладається Договір публічної оферти з надання готельних послуг та Договір приєднання до договору публічної оферти з надання готельних послуг, які є додатком до цих Правил, та містить порядок надання готелем послуг з тимчасового розміщення та проживання, встановлений однаковим для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.

  Договір про надання готельних послуг може бути укладеним замовником на користь споживача за дорученням останнього.

  6.6. Готель має право застосовувати вільні ціни і тарифи, та систему знижок на всі послуги, що надаються.

  6.7. Ціна номера, вартість додаткових послуг встановлюються готелем самостійно та на свій розсуд.

  6.8. В готелі застосовуються два види розрахунків — готівкова оплата при поселенні та/або безготівкова шляхом попередньої повної або часткової оплати замовлених готельних послуг.

  6.9. Всі розрахунки за готельні послуги проводяться у національній валюті України – гривні.

  6.10. Бронювання номерів – попереднє замовлення, зроблене до початку доби запланованого заїзду (але не раніше 6 місяців до дати заїзду).

  Установлюється наступний порядок бронювання:

  — заявка подається споживачем через сайт Готелю slovyanka.com, шляхом заповнення форми бронювання та натискання кнопки «Забронювати» або замовником у письмовому вигляді за допомогою електронного зв’язку;

  — уточнення та зміни до заявки приймаються Готелем тільки у письмовому вигляді у терміни встановлені Готелем;

  — формується та відправляється замовлення з вказаною вартістю заброньованого періоду та/або виставляється рахунок на оплату (у т.ч. по факсу або електронній пошті);

  — після зарахування коштів на рахунок або внесення коштів в касу підприємства, Готель, при потребі, надсилає остаточне підтвердження бронювання на електронну адресу (вказану при заповненні заявки) споживача (замовника), або повідомляє за номером телефону, що вказаний в заявці на бронювання, або любим іншим доступним способом, із заселенням після 14.00 години у день заїзду.

  6.11. Для бронювання в Готелі встановлюються наступні періоди проживання і сезони:

  — «Святковий сезон » — період проживання з 28.12 по 10.01 кожного року;

  — «Високий сезон або Вихідні та святкові дні» — період проживання з 29.04 по 15.09 кожного року та/або з п’ятниці по неділю, святкові та/або неробочі дні будь-якого періоду, окрім сезону «Святковий»;

  — «Інші періоди» – період проживання з 15.09 по 28.12 та з 10.01 по 29.04 , щороку, окрім «Вихідних та святкових днів» ;

  — Бронювання проживання на 1 добу в будь-який сезон або період не проводиться. Поселення терміном на 1 добу здійснюється в порядку черги за умови наявності в Готелі вільних місць.

  6.12. Варіанти оплати при бронюванні:

  6.12.1. «Гарантоване бронювання в Святковий сезон» — бронювання з 100% передоплатою вартості за весь період проживання в період «Святкового сезону».

  • При «Гарантованому бронюванні в Святковий сезон» з 100% передоплатою вартості за весь період проживання в період «Святкового сезону» забороняється скасовувати, або змінювати, або модифікувати бронювання;
  • У випадку, якщо споживач або замовник при «Гарантованому бронюванні в Святковий сезон» з 100% передоплатою вартості за весь період проживання в період «Святкового сезону» не скористався послугою проживання (не заїзд) або буде намагатись змінити або будь-яким іншим чином модифікувати замовлення на бронювання, передоплата в розмірі 100% вартості проживання за весь період проживання не підлягає поверненню та зараховується в якості штрафу за невиконання споживачем умов цього договору та направляється на погашення збитків, нанесених Готелю такими діями. У такому випадку дане бронювання анулюється Готелем.

  6.12.2. «Гарантоване бронювання в Високий сезон або Вихідні та святкові дні» — бронювання з 100% або частковою (на розсуд Готелю) передоплатою вартості заброньованого періоду проживання в період «Високого сезону або Вихідні та святкові дні».

  • При «Гарантованому бронюванні в Високий сезон або Вихідні та святкові дні» з 100% або частковою (на розсуд Готелю) передоплатою вартості заброньованого періоду проживання в період «Високого сезону або Вихідних та святкових днів» забороняється скасовувати, або змінювати, або модифікувати бронювання;
  • У випадку, якщо споживач або замовник при «Гарантованому бронюванні в Високий сезон або Вихідні та святкові дні» з 100% або частковою (на розсуд Готелю) передоплатою вартості за заброньованого періоду проживання в період «Високого сезону або Вихідних та святкових днів» не скористався послугою проживання (не заїзд), або буде намагатись змінити, або будь-яким іншим чином модифікувати замовлення на бронювання, передоплата в розмірі 100% передплаченої суми не підлягає поверненню та зараховується в якості штрафу за невиконання споживачем умов цього договору та направляється на погашення збитків, нанесених Готелю такими діями.

  У такому випадку дане бронювання анулюється Готелем.

  6.12.3. «Гарантоване бронювання з авансовою оплатою в Інші періоди» — бронювання з 100% передоплатою вартості проживання за першу добу заброньованого періоду проживання з наступною оплатою при заїзді неоплаченої суми.

  • При «Гарантованому бронюванні з авансовою оплатою в Інші періоди» з 100% передоплатою вартості проживання за першу добу замовленого періоду проживання в «Інші періоди» дозволяється скасовувати, або змінювати, або модифікувати бронювання за 7 діб до дати заїзду. У випадку скасування (ануляції) бронювання споживачем або замовником, передоплата у розмірі 100% вартості проживання за першу добу замовленого періоду проживання не підлягає поверненню та зараховується в якості штрафу за невиконання споживачем умов цього договору та направляється на погашення збитків, нанесених Готелю такими діями. ;
  • У випадку якщо споживач або замовник при «Гарантованому бронюванні з авансовою оплатою в Інші періоди» з 100% з передоплатою вартості проживання за першу добу заброньованого періоду проживання не скористався послугою проживання (не заїзд) або буде намагатись змінити або будь-яким іншим чином модифікувати замовлення на бронювання в термін менше ніж за 7 діб, передоплата в розмірі 100% передплаченої суми не підлягає поверненню та зараховується в якості штрафу за невиконання споживачем умов цього договору.

  6.12.4. При негарантованому (без попередньої оплати) підтвердженому бронюванні, якщо споживачем не зазначений точний час приїзду, бронювання, на розсуд Адміністрації, може бути анульовано в 16:00 дати заїзду за місцевим часом.

  6.12.5 Відповідно до умов бронювання споживач або замовник погоджується з тим, що у випадку відмови та анулювання ним замовлення Готелю завдаються збитки. Розмір збитків дорівнює розміру попередньої оплати. Попередньо сплачені кошти споживачам не повертаються і направляються Готелем на погашення збитків.

  6.12.6.. У випадку відміни споживачем або замовником не менше ніж за 21 добу у «Святковий», «Високий сезон або Вихідні та святкові дні» або не менше ніж за 7 діб у період «Інші періоди» заброньованого та повністю (або частково) оплаченого ним періоду проживання, грошові кошти йому не повертаються, а оплачений період може бути перенесений на інші вільні дати, але не пізніше ніж 90 календарних днів від зміненої дати заїзду.

  Зазначена передоплата на розсуд Адміністрації Готелю може бути повернута споживачу або використана ним для отримання додаткових послуг (передбачених прейскурантом на додаткові готельні послуги), у випадку фактичного заселення номеру, який було заброньовано споживачем (замовником), іншими відвідувачами, і якщо в ньому прожили не менше строку замовленого особою, яка здійснила бронювання.

  На розсуд Адміністрації, при скорочені терміну проживання під час проживання в Готелі, вартість оплачених та не використаних діб, може бути повернута споживачу або використана ним для отримання додаткових послуг (передбачених прейскурантом на додаткові готельні послуги) у випадку важкої хвороби ( що засвідчена довідкою з медичної установи до виселення з готелю), яка вимагає лікування в стаціонарі, або несе загрозу здоров’ю інших відвідувачів, що унеможливлює подальше перебування споживача в Готелі. Правило не поширюється на номера, в яких проживає більше ніж одна родина (батьки з дітьми).

  6.13. В Готелі встановлена єдина розрахункова одиниця надання готельних послуг – одна доба.

  6.14. Єдина розрахункова година – 11:00.

  6.15. Оплата за надання готельних послуг проводиться у відповідності до єдиної розрахункової години поточної доби за місцевим часом.

  6.16. При проживанні споживача в Готелі менше однієї доби плата за надання готельних послуг стягується за одну добу.

  6.17. У разі попередньо замовленого пізнього виїзду після розрахункової години поточної доби з 12:00 до 18:00 або раннього заїзду з 06:00 до 12:00 справляється оплата згідно Прейскуранта цін на основні готельні послуги.

  Ранній заїзд (до встановленої Готелем години поселення) або пізній виїзд (після розрахункової години) можливі тільки по попередньому узгодженню з адміністрацією Готелю.

  6.18. У випадку прибуття споживачів у кількості більшій, ніж було погоджено зі споживачем або замовником, Готель може надати, але не гарантує надання додаткових місць.

  6.19. У випадку передбачуваного запізнення споживачі зобов’язані в письмовій формі (за допомогою електронного зв’язку) попередити Готель через замовника або напряму особисто про запізнення у термін не менше як за 24 години до моменту заїзду для підтвердження бронювання на замовлений номер. Термін запізнення не повинен перевищувати 24 години.

  6.20. Неприбуття усіх або частини споживачів при відсутності письмового попередження про запізнення, так само як і перевищення терміну запізнення, вважається анулюванням бронювання.

  6.21. У разі несвоєчасного прибуття (запізнення) та/або дострокового виїзду споживача відповідно до погоджених та оплачених замовником або споживачем термінів проживання перерахунок вартості основних готельних послуг Готелем не проводиться і є власним ризиком та відповідальністю споживача.

  Якщо споживач забажає продовжити термін проживання у готелі, то він самостійно додатково доплачує вартість готельних послуг за новий до замовлений термін проживання.

  6.22.Готель не несе відповідальності перед споживачами та замовником у випадку відмови у наданні місць та готельних послуг споживачам у випадках, викладених у пп.6.18, 6.19., 6.20., 6.21. Правил проживання у МК «Слов’янка».

  6.23. Несвоєчасна, неповна оплата вартості замовлених готельних послуг наділяє Готель правом відмовити споживачам в наданні готельних послуг.

  6.24. Також під час поселення в готель споживачі сплачують туристичний збір у розмірі 8грн 35коп з однієї особи за кожен день проживання, у встановленому діючим законодавством України порядку.

  1. Порядок розміщення та надання послуг.

  7.1. Оформлення проживання в Готелі здійснюється біля стійки «Reception», яка знаходиться на 1 поверсі у холі.

  Підставою для надання споживачу номера (місця) в готелі є :

  — оформлений належним чином документ, засвідчений замовником, де йдеться про те, що відповідна особа має право на отримання готельних послуг ;

  — паспорт або інший документ, що засвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження дітей, які не досягли 16 років, посвідчення водія, для військових — особове посвідчення або військовий квиток).

  7.2. В Готелі діють пільги, установлені законодавством України. Правом першочергового поселення користуються ветерани ВВВ, герої Радянського союзу, герої Соціалістичної праці, герої України, депутати ВР України, батьки з дітьми до 1-го року.

  7.3. Під час поселення у Готель споживач залишає грошову заставу у розмірі 1000 грн (з одного номера) або добровільно передає на відповідальне зберігання документ, що засвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження дітей, які не досягли 16 років, посвідчення водія, для військових — особове посвідчення або військовий квиток, посвідчення учасника АТО) та майнову заставу у розмірі 500 грн.

  7.4. У випадку, якщо до споживача відсутні претензії щодо цілісності та наявності майна Готелю в номері, застава повертається йому при виїзді у повному обсязі.

  7.5. У разі пошкодження або псування споживачем майна Готелю грошові кошти, залишені у вигляді застави, зараховуються готелем в оплату за пошкоджене майно наступним чином:

  — якщо вартість пошкодженого майна є меншою суми застави, решта повертається споживачу;

  — якщо вартість пошкодженого майна перевищує розмір застави, споживач відповідно до п. 9.1. Правил проживання МК «Слов’янка» відшкодовує вартість пошкодженого майна з урахуванням внесеної застави.

  7.6. Після повного розрахунку при виїзді з Готелю споживачу повертаються залишені ним на відповідальне зберігання документи або заставні кошти.

  7.7. При розміщенні дітей віком до 5 років ( що підтверджується свідоцтвом про народження дитини) з батьками в одному номері без окремого місця та претензій на послуги, плата за проживання дітей не стягується.

  7.8. Безоплатно проживати на одному місці з батьками та без претензій на послуги можуть діти віком до 5-ти років:

   в номерах «Family Room» , «Suite» та «Duplex» — не більше 1-ї дитини.

  —в номері «Villa» безкоштовне проживання не передбачене.

  7.9. Максимальна кількість проживаючих на додаткових місцях залежить від категорії номеру.

  7.10. В номер по запиту споживача, як додаткове місце може надаватись лише одне ліжко-розкладачка для дітей віком до 9 років.

  7.11. В обслуговування номерів «Villa», «Duplex» та «Suite» входить:

  — заміна постільної білизни — 1 раз на 7 діб;

  — заміна рушників для душу — 1 раз на 3 доби або при потребі;

  — заміна рушників для басейну – 1 раз на 3 доби ( в сезон роботи басейну );

  — заміна банних халатів і тапочок — 1 раз на 7 діб;

  — оновлення засобів особистої гігієни – щоденно під час прибирання до 15:00.

  7.12. В обслуговування номерів «Family Room» входить:

  — заміна постільної білизни — 1 раз на 7 діб;

  — заміна рушників для душу — 1 раз на 3 доби;

  — заміна рушників для басейну – 1 раз на 3 доби ( в сезон роботи басейну );

  — оновлення засобів особистої гігієни – щоденно під час прибирання до 15:00.

  7.13. Додаткова заміна рушників та постільної білизни на вимогу споживача, якщо це не передбачено категорією номера, оплачується окремо за Прейскурантом цін на додаткові послуги.

  Додаткове прибирання або заміна білизни, що викликані сильним забрудненням при використанні не за призначенням, рідиною, хімічними або мастильними речовинами, їжею або продуктами життєдіяльності людини, що мають неприємний запах та вигляд, або вимагають додаткових зусиль для їх усунення, оплачуються споживачами у вигляді штрафу та не включають в себе вартість пошкодженого при цьому майна.

  7.14. Знайдені речі зберігаються у готелі протягом шести місяців, після чого передаються у відповідні державні органи для реалізації або знищуються, про що складається акт встановленої форми.

  7.17. Територія Готелю, усі входи до неї, внутрішні сходи та коридори, контролюються відеокамерами. Відео спостереження здійснюється з метою безпеки гостей, їхнього майна та майна Готелю. Підписанням анкети гостя споживач приймає до уваги і не заперечує проти факту використання в приміщеннях Готелю (за винятком номерів і туалетних кімнат) систем відео спостереження.

  1. Припинення проживання споживачів у Готелі.

  8.1. Споживачі припиняють проживання в Готелі із завершенням терміну Договору публічної оферти з надання готельних послуг та Договору приєднання до договору публічної оферти з надання готельних послуг між споживачем і Готелем.                                                                                                 8.2.Порядок розірвання публічного договору про надання готельних послуг зі споживачем встановлюється Договором публічної оферти, Правилами проживання в МК «Слов’янка» та діючим законодавством України.

  1. Права та обов’язки споживачів.

  9.1. Споживач зобов’язаний:

  — дотримуватись цих Правил проживання у МК «Слов’янка», Правил пожежної безпеки та Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг, затверджених Наказом Державної туристичної адміністрації України від 16 березня 2004 р. № 19.

  — дотримуватись тиші після 22:00 години;

  — залишаючи номер, закрити вікна, крани гарячої та холодної води, вимкнути світло та електроприлади (окрім холодильника);

  — дбайливо ставитись до майна Готелю, використовувати інвентар та обладнання за призначенням;

  — в день виїзду з готелю повністю оплатити надані йому основні та додаткові послуги.

  — в день виїзду з готелю викликати адміністратора та здати йому номер, а також повернути інвентар, отриманий споживачем на рецепції.

  — у разі пошкодження, втрати або псування майна Готелю випадково або навмисно, відшкодувати збитки у повному обсязі в розмірі ринкової вартості пошкодженого майна. Прейскурант знаходиться у адміністратора на рецепції.

  9.2. Споживач несе відповідальність за майно Готелю, що знаходиться в номері та за майно, що надано йому у тимчасове користування.

  9.3. Споживачам суворо заборонено:

  — під час проживання виносити з номера білі рушники, постільну білизну та інший інвентар, що знаходиться в номері, для користування ними за межами номера та не за призначенням. За порушення цього пункту передбачені штрафні санкції.

  — вносити, користуватись та зберігати в номерах зброю (навіть за наявності дозволу на неї), токсичні речовини, матеріали і предмети небезпечні для життя і здоров’я інших споживачів та збереження майна Готелю, а також електричні кип’ятильники, чайники, обігрівачі, газові балони, газові та електричні плити, інші нагрівачі та прилади, користування якими в номері не передбачено комплектацією номера.

  — залишати без нагляду камін розпаленим з відкритими дверцятами та залишати камін з вогнем на ніч. Також суворо забороняється використовувати камін для приготування та підігріву їжі.

  — переставляти меблі в номері без погодження з адміністрацією;

  — безкоштовно користуватись диваном як додатковим місцем, самовільно розклавши його;

  — палити в усіх номерах та інших приміщеннях Готелю (окрім спеціальних місць на вулиці). За порушення цього пункту передбачені штрафні санкції.

  — викидати сміття та/або інші предмети через балкони та вікна номерів Готелю та будь-де на території окрім спеціально відведених смітників.

  — передавати іншим особам ключ від номера;

  — залишати в номері сторонніх осіб на період своєї відсутності без попередження та погодження з адміністрацією Готелю;

  За порушення цих пунктів передбачені штрафні санкції.

  9.4. За схоронність поставлених на території Готелю транспортних засобів відповідають власники цих транспортних засобів. Транспортний засіб має бути припаркований так, щоб не перешкоджати іншим транспортним засобам здійснювати маневри з паркування та виїзду зі стоянки. При поселенні споживач має вказати номер транспортного засобу, залишеного на стоянці готелю, для його ідентифікації у разі екстреного випадку.

  9.5. У випадку втрати або ушкодження особистих речей споживач повинен негайно повідомити адміністрацію Готелю для встановлення такого факту та прийняття мір, щодо пошуку та встановлення винних осіб.

  9.6. При заподіянні Готелю значного матеріального збитку з вини чи недбалості відвідувачів і (чи) їхніх гостей в обов’язковому порядку повинний бути складений акт встановленого зразка. У даному випадку крім відшкодування збитку, відвідувач повинний добровільно чи в судовому порядку відшкодувати Готелю витрати, пов’язані з простоєм номеру під час ремонту, заміни меблів і т.п. випадків (наприклад, при залитті водою).

  1. Права та обов’язки готелю.

  10.1. Готель зобов’язаний:

  — надавати споживачу або замовнику необхідну, достовірну, доступну та своєчасну інформацію про основні готельні послуги, про додаткові послуги, про форму та порядок їх оплати. Інформація доводиться до відома споживача у доступній усній та/або наочній формі і розміщується у приміщенні, що призначене для оформлення розміщення споживача, у зручному для огляду місці. Інформація, що до надання основних послуг з тимчасового проживання, вартості цих послуг, категорії та комплектації номерів, важливих умов бронювання та проживання, загальна інформація про додаткові послуги , які може надавати готель, його місцезнаходження, також надається шляхом розміщення її на офіційному сайті Готелю slovyanka.com.

  — при не можливості виконати умови заявки на бронювання, при здійсненні попередньої оплати, Готель забов’язаний надати споживачу альтернативний варіант розміщення в своєму готелі, в номері рівноцінному або більш високої категорії, за тією ж ціною, на попередньо оплачений термін або на термін відсутності в Готелі вільного номеру певної категорії, що був заброньований споживачем . У разі не можливості надання такого розміщення, споживачу може бути наданий рівноцінний номер, на попередньо оплачений термін або на термін відсутності в Готелі вільного номеру певної категорії, що був заброньований споживачем або замовником, в іншому готелі, що розташований на території селища Славське, а також сплачені додаткові витрати споживача пов’язані з переїздом, (наприклад, вартість таксі при переїзді в інший готель).

  — надавати споживачу оплачені ним або замовником готельні послуги.

  — зберігати конфіденційність щодо своїх взаємовідносин зі споживачем або замовником крім випадків, передбачених діючим законодавством України.

  — надавати споживачу без додаткової оплати такі види послуг: виклик швидкої допомоги, побудка у визначений споживачем час, доставка адресної кореспонденції.

  10.2. Готель несе відповідальність за комплектність та справність обладнання в номері.

  10.3. Адміністрація Готелю не несе відповідальності за:

  — збереження цінних речей, залишених без нагляду;

  — втрату особистих речей споживача (у т.ч. через власну недбалість);

  — здоров’я дітей, залишених без нагляду батьків;

  — цілісність та збереження залишених на стоянці Готелю транспортних засобів споживачів.

  — за тимчасові незручності для споживача, які виникли з вини третіх осіб, спричинені, наприклад, тимчасовою відсутністю електроенергії, а також за незручності, спричинені тимчасовими ремонтами, та інші.

  — за недоліки в наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача (або його гостей) чи в результаті дії непереборної сили.

  — за претензії споживача щодо недостовірної інформації (реклами) про Готель, розміщеної в мережі інтернет та інших сайтах окрім офіційного сайту Готелю slovyanka.com.

  10.4. Адміністрація Готелю залишає за собою право на відвідування номеру без згоди споживача у випадку задимлення, пожежі, затоплення у номері, а також у випадку порушення діючих Правил проживання та загального порядку, порушення правил користування побутовими електроприладами.

  У разі виявлення газових плит, балонів, свічок, електроприладів та інших побутових приладів, які не входять до комплектації номеру, адміністрація має право на їх вилучення без згоди проживаючого з подальшим поверненням при виїзді споживача з Готелю.

  Всі порушення та факти вилучення фіксуються в акті, який складається та підписується працівниками служби готельного господарства та відділу прийому та розміщення. При складанні акту присутність споживача не обов’язкова.

  10.5. Готель має право відмовити в поселенні (розірвати договір без компенсації та повернення сплачених споживачем коштів за проживання) у наступних випадках:

  — у споживача відсутні документи, які посвідчують особу, або якщо вони недійсні чи прострочені;

  — у споживача неохайний, брудний зовнішній вигляд, він знаходиться у нетверезому стані та/або під дією наркотичних речовин, неадекватно, агресивно поводиться;

  — споживач відмовляється дотримуватись Правил проживання в МК «Слов’янка»;

  — споживач внесений у список небажаних відвідувачів (стоп — лист);

  10.6. У разі якщо споживач неодноразово порушує ці Правила проживання в Готелі та/або завдає матеріальні збитки, а також створює незручності для інших споживачів, Готель має право здійснити примусове виселення споживача (розірвати договір без компенсації та повернення сплачених споживачем коштів за проживання) з наступним відшкодуванням ним завданих збитків Готелю та/або іншим споживачам та/або сплатою штрафів, встановлених в Готелі.

  10.7. Готель має право вносити зміни та доповнення у Внутрішні правила проживання в МК «Слов’янка», що розміщені на офіційному сайті Готелю в Інтернеті slovyanka.com.ua

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

 

з надання готельних послуг

смт. Славське, Сколівського р-ну

Львівської області

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ауді-Центр-Львів», код ЄДРПОУ 32408233, зареєстроване як платник єдиного податку, в особі директора Гармати Н.О., що діє на підставі Статуту, та іменоване надалі — «Виконавець», з однієї сторони, і

Будь-яка юридична особа, фізична особа-підприємець чи фізична особа, або ж їх уповноважений представник, яка приєднається до цього Договору шляхом укладення Договору приєднання, у спосіб визначений таким Договором приєднання, іменована надалі «Замовник», з іншої сторони,

надалі разом «Сторони», відповідно до вимог ст. 633 Цивільного кодексу України, уклали даний Договір про наступне:

 1. ТЕРМІНИ ТА ПОНЯТТЯ

1.1. Договір публічної оферти з надання готельних послуг – це договір, відповідно до якого Виконавець бере на себе обов’язок здійснювати надання готельних послуг кожному, хто до нього звернеться, при цьому умови цього договору встановлюються однаковими для всіх Замовників, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги. Виконавець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення цього договору, якщо інше не встановлено законом. Виконавець не має права відмовитися від укладення цього договору за наявності у нього можливостей надання Замовнику відповідних послуг.

1.2. Договір приєднання до договору публічної оферти з надання готельних послуг – це договір, умови якого встановлені Виконавцем у договорі публічної оферти з надання готельних послуг, який може бути укладений лише шляхом приєднання Замовника до запропонованого договору публічної оферти з надання готельних послуг в цілому, через оплату вартості замовлених послуг, виставленої Виконавцем. Замовник не може запропонувати свої умови договору.

1.3. Момент укладення договору приєднання – це момент проведення Замовником оплати вартості замовлених готельних послуг, виставленої Виконавцем та зарахування вказаних коштів на поточний рахунок Виконавця або внесення вказаних коштів у касу Виконавця.

1.4. Готельна послуга – дії (операції) Виконавця з розміщення Замовника або Споживача шляхом надання в найм номеру (місця) для тимчасового проживання в готелі, а також інша діяльність, пов’язана з розміщенням та тимчасовим проживанням.

1.5. Споживач (споживачі) – особа(и), яка(і) скористається(ються) або фактично скористалася(лися) готельними послугами.

1.6. Бронювання номерів – попереднє замовлення, зроблене за 3 (три) доби до початку доби запланованого заїзду (але не раніше 6 місяців до дати заїзду).

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. За цим договором Виконавець зобов`язується надати Замовнику або Споживачу готельні послуги, а саме: послуги з тимчасового розміщення та тимчасового проживання у спеціально обладнаних номерах Споживачів, які вказані Замовником відповідно до замовлення на бронювання.

2.2. Місце надання готельних послуг: Львівська область, Сколівський р-н, смт. Славське, вул. Устияновича, 88, мотельно-відпочинковий комплекс «Слов’янка», (надалі – Готель).

 1. ПОРЯДОК БРОНЮВАННЯ ПОСЛУГ ВИКОНАВЦЯ ТА ЇХ НАДАННЯ

3.1. Замовлення (бронювання) послуг Виконавця здійснюється:

— шляхом направлення Замовником письмового замовлення на бронювання послуг Виконавця із зазначенням періоду проживання, дати і часу заїзду та виїзду, кількості та категорії номерів, загальної кількості Споживачів, їх прізвища та ініціалів, кількості дітей та їх віку, додаткових ліжок тощо.

— або через офіційний сайт Готелю slovyanka.com шляхом заповнення форми бронювання та натискання кнопки «Забронювати».

3.2. Після отримання замовлення на бронювання послуг, Виконавець надсилає Замовнику по факсу або електронною поштою рахунок/розрахунок для оплати із зазначенням вартості заброньованих послуг.

3.3. Замовник повинен сплатити суму грошових коштів зазначених в цьому рахунку/розрахунку в повному обсязі у термін, вказаний Виконавцем в рахунку/розрахунку для оплати заброньованих послуг, шляхом безготівкового перерахунку або готівкою, або із застосуванням платіжних карток.

3.4. Після зарахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця або сплати їх готівкою в касу Виконавця, останній надає Замовнику підтвердження про бронювання за електронною адресою або повідомляє за номером телефону, що вказані в заявці на бронювання, або любим іншим доступним способом.

3.5. Варіанти оплати при бронюванні:

Для бронювання в Готелі встановлюються наступні періоди проживання і сезони:

— «Святковий сезон » — період проживання з 28.12 по 10.01 кожного року;

— «Високий сезон або Вихідні та святкові дні» — період проживання з 29.04 по 15.09 кожного року та/або з п’ятниці по неділю, святкові та/або неробочі дні будь-якого періоду, окрім сезону «Святковий»;

— «Інші періоди» – період проживання з 15.09 по 28.12 та з 10.01 по 29.04 , що року, окрім «Вихідних та святкових днів» ;

— Бронювання проживання на 1 добу в будь-який сезон або період не проводиться. Поселення терміном на 1 добу здійснюється в порядку черги за умови наявності в Готелі вільних місць.

3.5.1. «Гарантоване бронювання в Святковий сезон» — бронювання з 100% передоплатою вартості за весь період проживання в період «Святкового сезону».

 • При «Гарантованому бронюванні в Святковий сезон» з 100% передоплатою вартості за весь період проживання в період Святкового сезону забороняється скасовувати, або змінювати, або модифікувати бронювання;
 • У випадку, якщо Замовник або Споживач при «Гарантованому бронюванні в Святковий сезон» з 100% передоплатою вартості за весь період проживання в період Святкового сезону не скористався послугою проживання (не заїзд) або буде намагатись змінити або будь-яким іншим чином модифікувати замовлення на бронювання, передоплата в розмірі 100% вартості проживання за весь період проживання не підлягає поверненню та зараховується в якості штрафу за невиконання Замовником або Споживачем умов цього договору та направляється на погашення збитків, нанесених Готелю такими діями. У такому випадку дане бронювання анулюється Готелем

3.5.2. «Гарантоване бронювання в Високий сезон або Вихідні та святкові дні» — бронювання з 100% або частковою (на розсуд Готелю) передоплатою вартості заброньованого періоду проживання в період «Високого сезону або Вихідні та святкові дні».

 • При «Гарантованому бронюванні в Високий сезон або Вихідні та святкові дні» з 100% або частковою (на розсуд Готелю) передоплатою вартості заброньованого періоду проживання в період «Високого сезону або Вихідних та святкових днів» забороняється скасовувати, або змінювати, або модифікувати бронювання;
 • У випадку, якщо Замовник або Споживач при «Гарантованому бронюванні в Високий сезон або Вихідні та святкові дні» з 100% або частковою (на розсуд Готелю) передоплатою вартості за заброньованого періоду проживання в період Високого сезону або Вихідних та святкових днів не скористався послугою проживання (не заїзд), або буде намагатись змінити, або будь-яким іншим чином модифікувати замовлення на бронювання, передоплата в розмірі 100% передплаченої суми не підлягає поверненню та зараховується в якості штрафу за невиконання замовником або Споживачем умов цього договору та направляється на погашення збитків, нанесених Готелю такими діями. У такому випадку дане бронювання анулюється Готелем.

3.5.3. «Гарантоване бронювання з авансовою оплатою в Інші періоди» — бронювання з 100% передоплатою вартості проживання за першу добу заброньованого періоду проживання з наступною оплатою при заїзді неоплаченої суми.

 • При «Гарантованому бронюванні з авансовою оплатою в Інші періоди» зі 100% передоплатою вартості проживання за першу добу замовленого періоду проживання в «Інші періоди» дозволяється змінювати або модифікувати бронювання за 7 діб до дати заїзду. У випадку скасування (ануляції) бронювання Замовником або Споживачем, передоплата у розмірі 100% вартості проживання за першу добу замовленого періоду проживання не підлягає поверненню та зараховується в якості штрафу за невиконання споживачем умов цього договору та направляється на погашення збитків, нанесених Готелю такими діями.
 • У випадку якщо Замовник або Споживач при «Гарантованому бронюванні з авансовою оплатою в Інші періоди» з 100% з передоплатою вартості проживання за першу добу заброньованого періоду проживання не скористався послугою проживання (не заїзд) та буде намагатись змінити або будь-яким іншим чином модифікувати замовлення на бронювання в термін менше ніж за 7 діб, передоплата в розмірі 100% передплаченої суми не підлягає поверненню та зараховується в якості штрафу за невиконання споживачем умов цього договору.

3.5.4. При негарантованому (без попередньої оплати) підтвердженому бронюванні, якщо Споживачем не зазначений точний час приїзду, бронювання, на розсуд Адміністрації, може бути анульовано в 16:00 дати заїзду за місцевим часом.

3.5.5. У випадку відміни замовником або Споживачем не менше ніж за 21 добу у «Святковий», «Високий сезон» або «Вихідні та святкові дні» або не менше ніж за 7 діб у період «Інші періоди» заброньованого та повністю (або частково) оплаченого ним періоду проживання, грошові кошти йому не повертаються, а оплачений період може бути перенесений на інші вільні дати, але не пізніше ніж 90 календарних днів від зміненої дати заїзду.

Зазначена передоплата на розсуд Адміністрації може бути повернута Замовнику або Споживачу, або використана ним для отримання додаткових послуг (передбачених прейскурантом на додаткові готельні послуги), у випадку фактичного заселення номеру, який було заброньовано Споживачем, іншими відвідувачами, і якщо в ньому прожили не менше строку замовленого особою, яка здійснила бронювання.

На розсуд Адміністрації, при скорочені терміну проживання під час проживання в готелі, вартість оплачених та не використаних діб, може бути повернута Споживачу або використана ним для отримання додаткових послуг (передбачених прейскурантом на додаткові готельні послуги) у випадку важкої хвороби ( що засвідчена довідкою з медичної установи до виселення з готелю), яка вимагає лікування в стаціонарі, або несе загрозу здоров’ю інших відвідувачів, що унеможливлює подальше перебування Споживача в Готелі. Правило не поширюється на номера, в яких проживає більше ніж одна родина (батьки з дітьми).

3.6. Ранній заїзд (до розрахункової години) можливий тільки при попередньому письмовому узгодженню з Виконавцем.

3.7. Ціни на заброньовані та сплачені повністю Замовником послуги Виконавця не можуть бути змінені.

3.8. Продовження проживання Замовника або Споживача, понад періоду, що вказаний у замовленні на бронювання, незалежно від його причин (в т.ч. у зв’язку з достроковим заїздом, більш пізнім виїздом, у зв’язку з відсутністю зворотних білетів), а також розміщення Споживачів, що прибули без попереднього бронювання проводиться при наявності вільних місць і оплачується Виконавцю в момент такого продовження. Плата за послуги визначається на момент заїзду. Часом виїзду з Готелю є 11 година (за Київським часом), часом заїзду – 14 година (за Київським часом).

3.9. При проведенні оплати за послуги Виконавця за допомогою платіжної (банківської) картки, з особи, що проводить оплату додатково стягується збір за обробку платежу в розмірі 2% від суми платежу.

3.10. У встановлених законом випадках додатково стягується туристичний збір в розмірі  встановленому місцевою владою з однієї (кожної) особи , за кожен день  проживання.

 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

4.1. Замовник зобов’язаний:

4.1.1. Надсилати Виконавцю письмові замовлення на бронювання готельних послуг у відповідності з умовами даного договору.

4.1.2. Доводити до відома Гостей необхідну і отриману від Виконавця інформацію щодо готельних послуг, які ним надаються та порядок їх надання.

4.1.3. Своєчасно здійснювати оплату заброньованих послуг в строки та в порядку, визначеними цим договором.

4.1.4. Письмово повідомляти Виконавця про скасування, зміну або модифікацію заброньованих послуг не менше ніж за 7 діб у період «Інші періоди» заброньованого та повністю (або частково) оплаченого споживачем періоду проживання

4.1.5. Не вимагати повернення передоплати за заброньовані номери в періоди «Святковий сезон», «Високий сезон», «Вихідні та святкові дні» які визначаються у Правилах проживання МК “Слов’янка” та викладені на офіційній сторінці Готелю в Інтернеті за адресою — slovyanka.com. у випадку не використання послуги проживання (не заїзд), або намагання змінити період проживання або спроби будь яким іншим чином модифікувати або анулювати замовлення на бронювання.

4.1.6. Не вимагати повернення передоплати за заброньовані номери у період «Інші періоди» , який визначається у Правилах проживання МК “Слов’янка” на офіційній сторінці Готелю в Інтернеті за адресою — slovyanka.com. у випадку несвоєчасної ануляції замовлення заброньованих послуг або не заїзді в готель.

4.1.7. Сплатити штраф в розмірі 100% загальної вартості проживання за весь період проживання у випадку несвоєчасної ануляції замовлення відповідно до умов цього договору (в тому числі у випадку, якщо Замовник, або Споживач не скористалися послугою проживання (не заїзд), або буде намагатися змінити період проживання або будь яким іншим чином модифікувати замовлення на бронювання у випадках передбачених цим договором).

4.2. Замовник має право:

4.2.1. Самостійно і на власний розсуд встановлювати умови власних розрахунків зі Споживачем, якщо не Замовник самостійно скористається готельними послугами за цим договором. 
4.2.2. З власної ініціативи достроково здійснювати розрахунки з Виконавцем.

4.2.3. Відмовитися від готельних послуг Виконавця здійснивши своєчасну ануляцію бронювання у строки визначені п. 3.5.3 та 3.5.5. даного договору.

4.3. Виконавець зобов’язаний:

4.3.1. Надати, шляхом розміщення на офіційній сторінці Готелю в Інтернеті за адресою: slovyanka.com, необхідну і достовірну інформацію про готельні послуги, їх види, особливості та ціни, про Правила проживання в Готелі. Надати Замовнику або Споживачу, на його прохання інші пов’язані із відповідним готельним обслуговуванням послуги.

4.3.2. Приймати, опрацьовувати і підтверджувати за умови можливості надання відповідних послуг, отримані замовлення на бронювання готельних послуг в термін не більше 24 годин з моменту їх отримання.

4.3.3. Нести відповідальність за якість наданих послуг відповідно до умов даного договору та чинного законодавства України.

4.3.4. При наданні послуг Замовнику або Споживачу дотримуватись умов, визначених в замовленні на бронювання, яке надане Замовником.

4.4. Виконавець має право:

4.4.1. Стягнути з Замовника або Споживача штрафи у випадках та в розмірах, які визначені розділом 3 цього договору.

4.4.2. Відмовити Замовнику або Споживачу в поселенні чи розірвати договір (здійснити виселення) у випадках передбачених Внутрішніми правилами проживання, а також, якщо Замовник або Споживач неодноразово порушують Правила проживання в готелі та/або завдають матеріальні збитки, а також створюють незручності для інших гостей, Готель має право здійснити примусове виселення Замовника або Споживача (розірвати договір без компенсації та повернення сплачених ними коштів за проживання) з наступним відшкодуванням ними завданих збитків Готелю та/або іншим споживачам та/або сплатою штрафів, встановлених в Готелі.

4.4.3. Застосовувати до Замовника або Споживача будь-які штрафи, стягнення та права, які визначені в Правилах проживання в МК “Слов’янка” і розміщені на офіційній сторінці Готелю в Інтернеті за адресою: slovyanka.com.

 1. ВЗАЄМОРОЗРАХУНКИ СТОРІН

5.1. У вартість послуг включено: проживання.

5.2. Ціни на готельні послуги, які пропонуються Виконавцем, визначаються у національній валюті України – гривні та підлягають сплаті у визначені договором строки, шляхом оплати по перерахунку, або готівкою, або із застосуванням платіжних карток.

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

6.1 У випадку порушення своїх зобов’язань за цим договором Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України. Порушенням зобов’язання є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом виконання.

6.2 У випадку неможливості виконати умови заявки на бронювання та за умови здійснення споживачем попередньої оплати, Готель зобов’язаний надати споживачу альтернативний варіант розміщення в своєму готелі, в номері рівноцінному або більш високої категорії, за тією ж ціною, на попередньо оплачений споживачем термін проживання або на термін відсутності в готелі вільного номеру певної категорії, що був заброньований споживачем. У разі неможливості надання такого розміщення, споживачу може бути наданий рівноцінний номер на попередньо оплачений термін або на термін відсутності в готелі вільного номеру певної категорії, що був заброньований споживачем, в іншому готелі, що розташований на території селища Славське, а також сплачені додаткові витрати споживача пов’язані з переїздом (наприклад, вартість таксі при переїзді в інший готель).

6.3 У випадку, якщо між сторонами цього договору в добровільному порядку не буде досягнута домовленість, щодо спірних питань, цей договір може бути оскаржено зацікавленою стороною до Господарського суду Львівської області.

 1. ФОРС-МАЖОР

7.1. Сторони не несуть відповідальності за даним Договором, якщо неможливість виконання ними своїх зобов’язань виникла через обставини нездоланної сили (форс-мажорні обставини), що не залежать від волі Сторін і знаходяться поза їхньою компетенцією, що підлягає доведенню Стороною, яка посилається на такі обставини. До таких обставин відносяться, зокрема, включаючи (але не обмежуючись) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування в результаті блискавки тощо), лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин й обладнання, масові епідемії), обставини суспільного життя (війна, воєнні дії, блокади, громадські хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), а також видання заборонних або обмежуючих нормативних актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, інші законні або незаконні заборонні чи обмежуючі заходи названих органів.

7.2. Сторона, що має намір послатися на форс-мажорні обставини, зобов’язана невідкладно з урахуванням можливостей технічних засобів миттєвого зв’язку та характеру існуючих перешкод повідомити іншу Сторону про наявність форс-мажорних обставин та їх вплив на виконання цього Договору.

 1. ІНШІ УМОВИ

8.1. На відносини Сторін, не врегульовані даним договором, поширюються норми діючого законодавства України.

8.2. Цей договір може бути змінений, припинений або доповнений за згодою Сторін. Сторони зберігають за собою право достроково розірвати цей договір в порядку, передбаченому умовами даного договору.

8.3. Сторони визнають, що усі умови даного Договору є конфіденційними відомостями, і жодна із сторін зобов’язується не розголошувати умови даного Договору будь яким третім особам.

8.4. Строк дії даного договору визначається Сторонами до моменту повного виконання взятих на себе зобов’язань, а в частині розрахунку – до повного розрахунку між Сторонами.

8.5. Моментом укладання цього договору, є момент укладення між Сторонами Договору приєднання до Договору на надання готельних послуг, шляхом проведення Замовником оплати вартості замовлених готельних послуг, виставлених Виконавцем. При цьому оплата в цілому або в частині послуг та зарахування вказаних коштів Виконавцем, є підтвердженням з боку Замовника, укладення Договору приєднання до Договору на надання готельних послуг та прийняття Замовником всіх істотних умов цього договору, в тому числі але не виключно умов щодо ануляції, зміни, та відмови від заброньованих послуг, розмірів штрафів та порядку проживання в Готелі. Оплата грошових коштів є акцептом з боку Замовника щодо прийняття пропозиції Виконавця з придбання послуг та їх оплати, яка розміщена на офіційному сайті готелю slovyanka.com. і є Договором публічної оферти Виконавця та містить в собі всі істотні умови надання послуг (ст. ст. 633, 641 і гл.63 Цивільного кодексу України).

 1. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАННІ ТА ІНФОРМАЦІЯ

9.1. Замовник та/або Споживач надають Виконавцю згоду на здійснення без обмежень будь яких дій щодо обробки його персональних даних з метою:

— провадження Виконавцем діяльності відповідно до законодавства України;

— виконання умов цього Договору;

— реалізації та захисту прав Сторін за цим Договором;

— виконання повноважень, функцій, обов’язків Виконавця, що не суперечать законодавству України та цьому Договору.

9.2. При цьому Виконавець уповноважується здійснювати обробку персональних даних в обсязі інформації, що була/буде отримана Виконавцем від Замовника та/або Споживача особисто, від його представників, від третіх осіб, отримана із загальнодоступних джерел, змінювати/доповнювати персональні дані Замовника та/або Споживача за інформацією третіх осіб, звертатися до третіх осіб для їх перевірки.

9.3. З метою реалізації прав Сторін за цим Договором, Замовник та/або Споживач надають Виконавцю згоду на аудіо запис/запис телефонних розмов Замовника та/або Споживача з Виконавцем або працівником Виконавця, фото/відео-зйомку в приміщеннях Виконавця на магнітний та/або електронний носій та згоду на використання Виконавцем результатів записів/зйомок, у т.ч. як доказів..

9.4. Без отримання додаткової письмової згоди та окремого повідомлення, Замовник та/або Споживач надає Виконавцю згоду поширювати персональні дані Замовника та/або Споживача, здійснювати їх передачу третім особам, у тому числі за межі України, іноземним суб’єктам відносин, або надавати доступ до них третім особам, зокрема:

— для забезпечення виконання третіми особами своїх функцій або надання послуг Виконавцю, зокрема, аудиторам, страховим компаніям, посередникам, оцінювачам, та іншим особам, якщо такі функції та послуги стосуються діяльності Виконавця;

— при настанні підстав для передачі третім особам комерційної таємниці згідно з законодавством України або відповідно до умов цього Договору;

— особам, що надають Виконавцю послуги з організації поштових відправлень, телефонних дзвінків, відправлень SMS- повідомлень, відправлень електронною поштою інформації щодо виконання Договору, інформаційних, рекламних повідомлень та пропозицій щодо послуг Виконавця та/або його партнерів;

— особам, що надають Виконавцю послуги зі зберігання клієнтських документів, створення та зберігання їх електронних копій (архівів, баз даних), а також особам, що надають послуги/забезпечують іншу діяльність Виконавця, що не суперечить законодавству України.

З урахуванням умов цього пункту Замовник та/або Споживач засвідчує, що він в належній формі та в повному обсязі повідомлений про склад та зміст його персональних даних, що були зібрані Виконавцем, про мету збору його персональних даних та про осіб, яким передаються його персональні дані, а також повідомлений про свої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних». Замовник та/або Споживач повідомлений про те, що на сайті Готелю slovyanka.com. додатково можливо ознайомитись з цим Договором та визначених ним правах суб’єктів персональних даних, передбачені Законом України «Про захист персональних даних».

9.5. Усвідомлюючи обсяг та характер зобов’язань Виконавця щодо збережень даних банківської картки, Замовник та/або Споживач також надає Виконавцю згоду здійснювати збереження інформації про них, що стала відомою Виконавцю в процесі виконання умов Договору.

9.6. Також Замовник та/або Споживач надає Виконавцю згоду на власний розсуд останнього та без обмеження телефонувати, направляти відомості з питань виконання Договору, інші інформаційні, рекламні повідомлення та пропозиції щодо послуг Виконавця, його партнерів за допомогою поштових відправлень, електронних засобів зв’язку, SMS- повідомлень, з використанням мобільного зв’язку або мережі Інтернет тощо на поштові адреси, адреси електронної пошти, номери телефонів, що надані Замовником та/або Споживачем Виконавцю (зазначені в будь яких документах) або стали відомі Виконавцю іншим чином.

9.7. Надаючи Виконавцю згоду на вищезазначених умовах, Замовник та/або Споживач усвідомлює та погоджується, що передача банківської або комерційної таємниці, іншої інформації з обмеженим доступом та/або обробка персональних даних Замовника та/або Споживача може здійснюватися, зокрема, із використанням різних засобів зв’язку, мережі Інтернет, а також третіми особами, у тому числі за межами України та/або іноземними суб’єктами відносин, пов’язаними з персональними даними. Замовник та/або Споживач усвідомлює, що направлена (передана) таким способом інформація може стати доступною третім особам, та звільняє Виконавця від пов’язаної з цим відповідальності.

до  Договору  публічної  оферти  з надання готельних послуг

 

смт. Славське, Сколівського р-ну

Львівської області

 

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ауді-Центр-Львів», код ЄДРПОУ 32408233, зареєстроване як платник єдиного податку, в особі директора Гармати Н.О., що діє на підставі Статуту, та іменоване надалі — «Виконавець», з однієї сторони, і

Будь-яка юридична особа, фізична особа-підприємець чи фізична особа, або ж їх уповноважений представник, яка здійснить  оплату  вартості  замовлених  готельних  послуг,  яку  буде  виставлено  Виконавцем, іменована надалі «Замовник», з іншої сторони,

надалі разом «Сторони», відповідно до вимог ст. 633 Цивільного кодексу України, уклали даний Договір  приєднання  до  Договору  публічної  оферти  з  надання  готельних  послуг про наступне:

 1. Цей Договір приєднання  до  Договору  публічної  оферти  з  надання  готельних  послуг  укладається  шляхом  приєднання  в  цілому  будь-якої  юридичної  особи,  фізичної  особи-підприємця  чи  фізичної  особи,  або  ж  їх  уповноваженого  представника,  що  мають  отримувати  готельні  послуги  за  Договором  публічної  оферти  з  надання  готельних  послуг.
 2. Замовник не може  запропонувати  свої  умови  до  Договору  публічної  оферти  з  надання  готельних  послуг  відповідно  до  ст. 634 Цивільного кодексу України.  У  випадку  незгоди  зі  змістом  та  формою  Договору  публічної  оферти  з  надання  готельних  послуг  чи  окремих  його  положень,  Замовник  має  право  не  замовляти  готельні послуги.
 3. З моменту укладання цього Договору  приєднання  Виконавець  та  Замовник  набувають  прав  та  обов’язків,  що  визначені   Договором  публічної  оферти  з  надання  готельних  послуг,  та  несуть  відповідальність  за  його  виконання  та/або  неналежне  виконання  відповідно  до  умов Договору  публічної  оферти  з  надання  готельних  послуг,  Правил  проживання  в  МК  «Слов’янка» та  вимог  чинного  законодавства  України.
 4. Замовник, який діє  на  законних  підставах,  маючи  на  меті  здійснити  оплату  замовлених  готельних  послуг,  виставлених  Виконавцем,  підтверджує,  що:

4.1. Він  ознайомлений  з  Правилами  проживання  в  МК  «Слов’янка»,  які  розміщені  на  офіційному  сайті  Готелю в  інтернеті  за  адресою  www.slovyanka.com. (надалі – сайт Готелю)  та  засвідчує  повне  та  безумовне  розуміння  його  змісту,  значення  термінів  і  понять.

4.2. Він  ознайомлений  з  матеріалами,  на  які  є  посилання  в  Договорі  публічної  оферти  з  надання  готельних  послуг,  та  інформацією,  що  розміщена  на  сайті  Готелю.

4.3. Він  виявляє  вільне  волевиявлення  укласти  Договір  публічної  оферти  з  надання  готельних  послуг  відповідно  до  всіх  його  умов  і  засвідчує,  що  укладання  цього Договору  публічної  оферти  з  надання  готельних  послуг  спрямоване  на  встановлення  правовідносин, що у ньому  зазначені.

4.4. Він  усвідомлює,  що  цей  Договір,  відповідно  до  ст.634 Цивільного кодексу України,  є  Договором  приєднання, тому  приєднання  за  цим  Договором  до  Договору  публічної  оферти  з  надання  готельних  послуг  відбувається  шляхом  оплати  вартості замовлених  готельних  послуг,  виставленої  Виконавцем.  При  цьому  оплата  в  цілому  або  в  частині  послуг  є  підтвердженням  з  боку  Замовника  укладення  Договору  приєднання  до  Договору публічної  оферти  з  надання  готельних  послуг  та  прийняття  Замовником  всіх  істотних  умов  цього  Договору,  в  тому  числі,  але  не  виключно  умов  щодо  ануляції,  зміни  та  відмови  від  заброньованих  послуг,  розмірів  штрафів  та  порядку  проживання  в  Готелі.

4.5. Він  підтверджує,  що  оплата  грошових  коштів  за  готельні  послуги  Виконавцю або  будь-якій  третій  особі  для  подальшої  передачі  їх  Виконавцю у вигляді  оплати  є  акцептом  з  боку  Замовника  щодо  прийняття  пропозиції  Виконавця  з  придбання  послуг  та  їх  оплати,  яка  розміщена  на  сайті  Готелю,  є  Договором  публічної  оферти  Виконавця  та  містить  в  собі  всі  істотні  умови  надання  послуг (ст.ст. 633, 641 гл.63 Цивільного кодексу України)

 1. Замовник надає Виконавцю згоду на здійснення без обмежень будь-яких дій щодо обробки його персональних даних з метою:

— провадження Виконавцем діяльності відповідно до законодавства України;

— виконання умов цього Договору;

— реалізації та захисту прав Сторін за цим Договором;

— виконання інших повноважень, функцій, обов’язків Виконавця, що не суперечать законодавству України та цьому Договору.

 1. При цьому Виконавець уповноважується здійснювати обробку персональних даних в обсязі інформації, що була/буде отримана Виконавцем від Замовника особисто, від його представників, від третіх осіб, отримана із загальнодоступних джерел, змінювати/доповнювати персональні дані Замовника за інформацією третіх осіб, звертатися до третіх осіб для їх перевірки.
 2. З метою реалізації прав Сторін за цим Договором, Замовник надає Виконавцю згоду на аудіо запис/запис телефонних розмов Замовника з Виконавцем або працівником Виконавця, фото/відео-зйомку в приміщеннях Виконавця на магнітний та/або електронний носій та згоду на використання Виконавцем результатів записів/зйомок, у т.ч. як доказів.
 3. Без отримання додаткової письмової згоди та окремого повідомлення, Замовник надає Виконавцю згоду поширювати персональні дані Замовника, здійснювати їх передачу третім особам, у тому числі за межі України, іноземним суб’єктам відносин, або надавати доступ до них третім особам, зокрема:

— для забезпечення виконання третіми особами своїх функцій або надання послуг Виконавцю, зокрема, аудиторам, страховим компаніям, посередникам, оцінювачам, та іншим особам, якщо такі функції та послуги стосуються діяльності Виконавця;

— при настанні підстав для передачі третім особам комерційної таємниці згідно з законодавством України або відповідно до умов цього Договору;

— особам, що надають Виконавцю послуги з організації поштових відправлень, телефонних дзвінків, відправлень SMS-повідомлень, відправлень електронною поштою інформації щодо виконання Договору, інформаційних, рекламних повідомлень та пропозицій щодо послуг Виконавця та/або його партнерів;

— особам, що надають Виконавцю послуги зі зберігання клієнтських документів, створення та зберігання їх електронних копій (архівів, баз даних), а також особам, що надають послуги/забезпечують іншу діяльність Виконавця, що не суперечить законодавству України.

З урахуванням умов цього пункту Замовник засвідчує, що він в належній формі та в повному обсязі повідомлений про склад та зміст його персональних даних, що були зібрані Виконавцем, про мету збору його персональних даних та про осіб, яким передаються його персональні дані, а також повідомлений про свої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних». Замовник повідомлений про те, що на сайті Готелю www.slovyanka.com. додатково можливо ознайомитись з цим Договором та визначених ним правах суб’єктів персональних даних, передбачені Законом України «Про захист персональних даних».

 1. Також Замовник надає Виконавцю згоду на власний розсуд останнього та без обмеження телефонувати, направляти відомості з питань виконання Договору, інші інформаційні, рекламні повідомлення та пропозиції щодо послуг Виконавця, його партнерів за допомогою поштових відправлень, електронних засобів зв’язку, SMS-повідомлень, з використанням мобільного зв’язку або мережі Інтернет тощо на поштові адреси, адреси електронної пошти, номери телефонів, що надані Замовником Виконавцю (зазначені в будь-яких документах) або стали відомі Виконавцю іншим чином.
 2. Надаючи Виконавцю згоду на вищезазначених умовах, Замовник усвідомлює та погоджується, що передача банківської або комерційної таємниці, іншої інформації з обмеженим доступом та/або обробка персональних даних Замовника може здійснюватися, зокрема, із використанням різних засобів зв’язку, мережі Інтернет, а також третіми особами, у тому числі за межами України та/або іноземними суб’єктами відносин, пов’язаними з персональними даними. Замовник усвідомлює, що направлена (передана) таким способом інформація може стати доступною третім особам, та звільняє Виконавця від пов’язаної з цим відповідальності.
error: Content is protected !!