fbpx

Прокат велосипедів

Відпочинок в горах дає можливість насолодитися красивими пейзажами і кришталевим повітрям, а активний відпочинок – це ще відмінна можливість випробувати свої фізичні сили. Один з варіантів динамічного проведення часу – це катання на велосипеді. Але для цього зовсім необов’язково тягнути везти з собою спорядження з іншого міста.
Готель “Слов’янка” пропонує свої послуги з прокату велосипедів. Це відмінний шанс поїздити по околицях і подивіться всі доступні цікавого. У нас є гірські і спортивні велосипеди, які призначені для катання по складній місцевості. Наше спорядження регулярно проходить перевірку, тому ви можете бути впевнені в безпеці.imgonline-com-ua-Resize-YeTjmWzwgnuNGWg1Прокат велосипедів з подальшим подорожжю по схилах зі швидкістю не більше 20 км./год. стануть для вас перевіркою на міцність. Зате потім походи в гори здадуться вам просто легкою прогулянкою. Така відпустка ви точно запам’ятаєте надовго!

Якщо при плануванні відпочинку ви шукаєте, де є прокат велосипедів в Карпатах, приїжджайте в Славське. Готелі “Слов’янка” завжди є, що запропонувати своїм гостям!

Для уточнення деталей послуги прокату звертайтеся за номером: +38 (097) 215-10-05.

error: Content is protected !!