fbpx

ЗАБРОНЮВАТИ

  *Вкажіть вік всіх дітей через кому, в разі відсутності дітей, напишіть "0".

  Інформація про туриста:

  Шановний Відвідувачу, натискаючи кнопку «Відправити», Ви автоматично укладаєте з готелем угоду і автоматично погоджуєтеся з правилами надання послуг

  «Договір публічної оферти»

  Правила бронювання

  Уважно ознайомтесь з даними правилами і умовами бронювання, поселення і проживання в готелі до початку оформлення заявки на бронювання. Відвідуючи, переглядаючи або використовуючи наш веб-сайт і/або здійснюючи бронювання, ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли і погодилися з нижчеописаними правилами і умовами. Здійснюючи бронювання ви приймаєте та погоджуєтесь з порядком скасування замовлення, правилами чинними в разі не заїзду, дострокового переривання заїзду та з усіма додатковими умовами і правилами Готелю, які можуть застосовуватися до вашого бронювання або під час проживання.

  Просимо, з розумінням поставитися до можливих перебоїв зі світлом та водопостачанням, що спричиненні ракетними ударами по критичній інфроструктурі України! При відсутності електроенергії в мережі, світло від генератору подається з 7.00 до 9.00 та з 17.00 до 21.00! Дякуємо за розуміння!

  Шановні гості !

  Просимо звернути особливу увагу, що правилами проживання в готелі, суворо забороняється використання в номерах нагрівальних приладів та побутової техніки, що не входить в комплектацію номера .

  Вживання їжи, що була привезена з дому чи куплена в супермаркеті, можливе лише в заброньованому вами номері або на верхній терасі ресторану!

  В номерах немає можливості зберігати продукти свіжими, у звязку з відсутністю великого холодильника!!!

  За межами номеру на виносних меблях , на території загального користування , перед номерами та на території споруд належних до ресторану, вживання страв та напоїв привезених з дому, суворо заборонено!

  Використання власних мангалів  на території готелю та прилеглій території заборонено.

   При готелі працює ресторан з відкритими терасами та альтанками . Альтанки та тераси обслуговуються виключно з ресторану.

   Мангалом з дровами  ви зможете скористатися  за умови оренди альтанки!

   

  Правила бронювання

  У правилах бронювання вживаються в такому значенні:

  готель – мотельний комплекс «Слов’янка»;

  турист – фізична особа-споживач, яка замовляє та придбаває готельні послуги для власних потреб.

  Замовлення бронювання через сайт готелю

  2.1. Замовлення готельних послуг здійснюється он-лайн, через офіційний сайт готелю, шляхом заповнення та відправки туристом заявки на бронювання. Всі відомості в заявці, які вносить турист, повинні бути достовірними.

  2.2. За наслідки, що виникли в результаті записи неправильних даних у заявці, відповідальність несе турист.

  2.3. У разі, коли адміністратор готелю не може зв’язатися з туристом протягом 5 годин з моменту отримання заявки, вона вважається не наданою.

  2.4. Замовлення вважається Гарантованим після оплати його туристом не пізніше терміну зазначеного в рахунку.

  Порядок розміщення, бронювання та надання послуг.

  Розміщення інформації на сайті готелю є офіційною пропозицією (публічною офертою) і містить в собі всі істотні умови надання послуг (ст. ст. 633,641 і гл.63 Цивільного кодексу України). Згідно з п. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України у разі прийняття туристом послуг викладених на сайті, умов придбання послуг, а також їх замовлення через кнопку «Забронювати», оплата і / або передоплата туристом замовлених готельних послуг, є згодою та укладенням Публічного договору або договору приєднання з ТОВ «Ауді -Центр-Львів »на надання готельних послуг, на умовах запропонованих готелем. Особа, яка в такий спосіб проводить акцепт цієї оферти, стає споживачем послуг, які надаються готелем «Слов’янка» і повністю погоджується з «Правилами проживання в готелі« Слов’янка ».

  3.1. Бронювання готельного номера здійснюється он-лайн, через офіційний сайт готелю, шляхом подачі туристом заявки і здійсненням ним передоплати вартості проживання;

  3.2. При бронюванні проживання в готелі туристами здійснюється передоплата:

  – В * сезони Святковий (з 28.12 по 10.01), а також Високий (з 29.04 по 15.09), вихідні та святкові дні – в повній вартості проживання;

  – В ** інші періоди, крім вище зазначених, на термін 2 доби і більше – в розмірі вартості проживання за 2 доби;

  – Попереднє бронювання на 1 добу не проводиться і не є гарантованим.

  3.3. При бронюванні на термін від 2 діб і більше оплата залишку вартості проживання проводиться при поселенні в готель в повному обсязі відповідно до замовленого періодом проживання.

  Вартість проживання сплачується в сумі вказаній у Замовленні на бронювання та не підлягає перерахунку у звязку зі зміною цін в готелі , під час заїзду замовника у готель.

  3.4. Несвоєчасна, неповна оплата вартості замовлених готельних послуг наділяє готель правом відмовити туристам в наданні готельних послуг.

  3.5. Також при реєстрації в готелі туристи платять туристичний збір у розмірі, встановленому Законодавством України.

  3.6. Сторони погоджуються з тим, що в разі відмови та анулювання туристами замовлення, готелю завдається шкода. Розмір збитків дорівнює розміру передоплати. Попередньо сплачені кошти туристам не повертаються і направляються готелем на погашення збитків.

  3.7. У разі скасування броні туристом, не менше ніж за 21 день в * сезони Святковий, Високий, вихідні та святкові і 7 днів в ** інші періоди до заброньованого і повністю та / або частково оплаченого їм періоду проживання, грошові кошти не повертаються, а заброньований період може бути перенесений на інші вільні дати, але не пізніше 90 календарних днів з зміненої дати заїзду.

  3.8. У разі замовлення пізнього виїзду після розрахункової години поточної доби з 11:00 до 18:00 або раннього заїзду з 06:00 до 14:00 справляється оплата згідно Прейскуранта цін на основні готельні послуги.

  3.9. У разі прибуття туристів в кількості більшій або меншій, ніж було погоджено в замовленні на бронювання, готель може відмовити в наданні послуг і анулювати заявку.

    3.10. У разі передбачуваного запізнення туристи зобов’язані в письмовій формі попередити готель про запізнення в строк не менше ніж за 24 години до моменту заїзду для підтвердження бронювання на замовлений номер. Термін запізнення не повинен перевищувати 24 години.

  3.11. Неприбуття всіх або частини туристів при відсутності письмового попередження про запізнення, так само як і перевищення терміну запізнення, вважається анулюванням бронювання.

  3.12. У разі несвоєчасного прибуття (запізнення) і / або дострокового виїзду туристів з Готелю відповідно до узгоджених і сплаченими ними термінів проживання, перерахунок вартості замовлених готельних послуг і повернення грошових коштів за оплачені, але не прожиті дні, готелем не проводиться і є власним ризиком і відповідальністю туриста. Сплачені кошти туристам не повертаються і направляються готелем на погашення збитків.

  3.13. Готель не несе відповідальності перед туристами в разі відмови в наданні місць і готельних послуг у випадках, викладених в п. 3.9, 3.10, 3.11, 3  цих Правил.

  3.14. У разі виїзду гостей з номера після 11.00 (дня виїзду), стягується оплата за проживання в розмірі повної вартості номера в добу.

  3.15. Готель не несе відповідальності за незручності, які виникли з вини третіх осіб, наприклад тимчасова відсутність електроенергії, а також за незручності. викликані тимчасовими ремонтами.

  3.16. У разі форс-мажорних та надзвичайних обставин, незалежних від однієї зі сторін, таких як природні катастрофи, страйки, воєнних дій або інших надзвичайних ситуацій, які не дають можливості надати послуги відповідно до домовленості, готель не несе відповідальності за прийняті на себе зобов’язання.

  3.17. Готель несе відповідальність за послуги, які надає.

  3.18. Турист зобов’язаний дотримуватися Внутрішні правила проживання в готелі «Слов’янка» та Правила пожежної безпеки.

  3.19. Здійснюючи замовлення, турист дає згоду на обробку готелем його персональних даних. Персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях реалізації замовлення, полегшення виконання наступних замовлень і відповідно до норм чинного законодавства України.

  ЗАБРОНЮВАТИ

  error: Content is protected !!